• הנחה
  • לאחרונה
[-] מארגן חרוזים 60 רשתות שקופות קופסא אחסון לאמנות יהלומים מיכל אחסון מלאכה ניידים עם מדבקות תווית לזרעים אבני חרוזים חרוזים

[-] מארגן חרוזים 60 רשתות שקופות קופסא אחסון לאמנות יהלומים מיכל אחסון מלאכה ניידים עם מדבקות תווית לזרעים אבני חרוזים חרוזים

 
ILS 16.89

כמות סחורה
זמין

[-] [עיצוב שקוף] התיבה החיצונית והבקבוקים הקטנים הפנימיים מאמצים עיצוב שקוף כדי להציג את הצבע האמיתי של פריט האחסון, כך שתוכלו לראות הכל בפנים ולזהות את מה שאתם מחפשים במהירות ובקלות, אין צורך לפתוח כל אחד בקבוק קטן אחד אחד [-] [60 רשתות] תיבת האחסון לאמנות היהלום מגיעה עם 60 בקבוקים קטנים לאחסון אביזרים קטנים שונים, וכל בקבוק עם מכסה הברגה קל יותר לפתוח. התיבה החיצונית מודדת כ 27.17 אינץ ', ובקבוק קטן פנימי נמדד כ -2. [-] [יישום רחב] תיבת האחסון של מלאכה יכולה לשמש לאחסון אביזרים קטנים שונים, כגון ציוד ציור ריינסטון, אבקת נצנצים, קוסמטיקה, חרוזים, תכשיטים, שרשראות, טבעות, תרופות, זרעים ועוד. זה יכול לשמש גם לאחסון מוצרי טיפוח אישיים בעת נסיעה, כמו ג'ל שיער, מוצרי טיפוח עור וכו '[-]. [-] [עם מדבקות תוויות] מיכל אחסון המלאכה מגיע עם מדבקות תווית עגולות של 60 יחידות. אתה יכול לסמן את השם, הקלד, הדגם, הצבע ומידע אחר של הפריטים שלך על התווית ואז להדביק אותו לבקבוקים הקטנים כדי לזהות פריטים בתוך. [-] [חומר פלסטיק לשימוש חוזר] מארגן החרוזים עשוי מפלסטיק PP פרימיום, שהוא לשימוש חוזר וידידותי לסביבה, חזק ויציב, אטום למים ועמיד אבק, רחיץ ועמיד, לא קל לשבור ולעוות, מתאים ליום להשתמש. המשטח החלק מבטיח שהוא לא יגרד את הידיים. [-] [עיצוב שקוף] התיבה החיצונית והבקבוקים הקטנים הפנימיים מאמצים עיצוב שקוף כדי להציג את הצבע האמיתי של פריט האחסון, כך שתוכלו לראות הכל בפנים ולזהות את מה שאתם מחפשים במהירות ובקלות, אין צורך לפתוח כל אחד בקבוק קטן אחד אחד. [-] [60 רשתות] תיבת האחסון לאמנות היהלום מגיעה עם 60 בקבוקים קטנים לאחסון אביזרים קטנים שונים, וכל בקבוק עם מכסה הברגה קל יותר לפתוח. התיבה החיצונית מודדת כ 27.17 אינץ ', ובקבוק קטן פנימי נמדד כ -2. [-] [יישום רחב] תיבת האחסון של מלאכה יכולה לשמש לאחסון אביזרים קטנים שונים, כגון ציוד ציור ריינסטון, אבקת נצנצים, קוסמטיקה, חרוזים, תכשיטים, שרשראות, טבעות, תרופות, זרעים ועוד. זה יכול לשמש גם לאחסון מוצרי טיפוח אישיים בעת נסיעה, כמו ג'ל שיער, מוצרי טיפוח עור וכו '[-]. [-] [עם מדבקות תוויות] מיכל אחסון המלאכה מגיע עם מדבקות תווית עגולות של 60 יחידות. אתה יכול לסמן את השם, הקלד, הדגם, הצבע ומידע אחר של הפריטים שלך על התווית ואז להדביק אותו לבקבוקים הקטנים כדי לזהות פריטים בתוך.


מאפייני הסחורה

Product Description:
Do you worry about handling various diamonds for art? This diamond art storage box has 60 small bottles to store various diamonds independently, with no clutter. No more worries that lots of diamonds storage or easy losing. Our bead organizer will help you organize small items, and keep them organized and easy to find next time. :
Key Features:
Independent Bottle:
Our bead organizer has 60 small bottles which allow you to store beads independently according to different colors, shapes, or sizes.
Portable & Lightweight:
Our diamond art storage box is designed with a compact size and lightweight body, easy to carry outside, perfect for traveling, business trips, etc.
Perfect Gift for DIY Lover:
Our craft storage container is sufficient for storing various DIY diamonds, a perfect gift for DIY Lover to organize the diamonds easily.
Specification:
Product Name:
Bead Organizer
Material:
pp plastic
Color:
transparent
Outer box:
27.6 x 16.5x 5.5cm/10.87 x 6.49 x 2.17 in
Small bottle:
2.5 x 2.5 x 5cm/0.98 x 0.98 x 1.97 in
Application:
storing rhinestone painting supplies, nail glitter powder, cosmetics, beads, jewelry, medicines, beads, etc
Note::
1.There may be slight differences between the picture and the actual color of the commodity. We will try our best to show you the exact color.:
2.Please allow slight dimension difference due to manual measurement. :

קונים כמו שהם אוהבים