• הנחה
  • לאחרונה
ONECM PV Surge Surge Protector 2P 500VDC 3P 1000VDC Argester Devers

ONECM PV Surge Surge Protector 2P 500VDC 3P 1000VDC Argester Devers

 
ILS 3.33

כמות סחורה
זמין

הגן על חשמל : ההתקנה פשוטה ונוחה לשימוש, המגן ביעילות במכשירי חשמל הקליפה עשויה ממעכב להבה למחשב; ניתן להשתמש במפסק של תיבת ההפצה. אפקט הגנת הרעמים : מנע את הסכנה של רעם, הגנה על בטיחות, תגובה מהירה, אפקט הגנה טוב על הרעם. חומרים איכותיים : שימוש בחומרים איכותיים, חזקים ועמידים, יש חיי שירות ארוכים. בשימוש נרחב : בשימוש נרחב בסדנאות, ארגזי ניטור חיצוניים, חברות, משקי בית, זה מתאים למערכת ייצור הסולארי האנרגיה החדשה, ומגן על זרם הברק המחובר לצינור, לזרם הברק הישיר או לגלוי מיידי אחר. הגן על חשמל : ההתקנה פשוטה ונוחה לשימוש, המגן ביעילות במכשירי חשמל. הקליפה עשויה ממעכב להבה למחשב; ניתן להשתמש במפסק של תיבת ההפצה. אפקט הגנת הרעמים : מנע את הסכנה של רעם, הגנה על בטיחות, תגובה מהירה, אפקט הגנה טוב על הרעם. חומרים איכותיים : שימוש בחומרים איכותיים, חזקים ועמידים, יש חיי שירות ארוכים. בשימוש נרחב : בשימוש נרחב בסדנאות, ארגזי ניטור חיצוניים, חברות, משקי בית, זה מתאים למערכת ייצור הסולארי האנרגיה החדשה, ומגן על זרם הברק המחובר לצינור, לזרם הברק הישיר או לגלוי מיידי אחר. מפרט : SHY3-PV מערכת חשמל סולארית. חיבור/יציאה מכשיר מגניב סגנון . הקולר של החלון הגלוי מראה מצב הפעלה . הגנה כפולה של חום יתר וזרם יתר . יש את האביזר של ממשק איתות REMOTs, יכול להיות שלט רחוק. הוראות התקנה : 1. עליכם לנתק את אספקת החשמל. אל תפעל במדינה הטעונה . אנו מציעים כי יש לחבר נתיך או מפסק אוטומטי בסדרה לפני המודול העמיד ברק . בהתקנה, אנא התחבר לתרשים ההתקנה, כפי שמוצג בתרשים, "+" מייצג את חוט האנודה ",-" מציג את חוט הקתודה, PE מייצג את חוט ההארקה, החיבור הלא נכון אינו ניתן להשהיה. לאחר סיום ההתקנה, הפעל את סוויץ 'של מפסק אוטומטי (או נתיך), כדי לבדוק אם מצב העבודה הוא תקין לא . לאחר סיום ההתקנה, הכנס את המודול כראוי ובדוק אם מודול ה- Lightning Proof פועל כרגיל או לא . בתקופה או באמצעות המודול של ברק אטום, בדוק, בדוק וצפה במצב חלון תצוגת התקלה באופן קבוע, כאשר חלון תצוגת התקלה הוא אדום או פלט מסוף הסיום המרוחק את אות האזעקה, פירוש הדבר שלמודול האפין ברק יש תקלה, אתה תהיה לתקן או לשנות אותו בזמן .


מאפייני הסחורה

SHY3-PV Solar power system.:
Product Description:
1. Plug in/out style surge protecive device.:
2. THe coler of visible window shows operating status.:
3. Double protection of over-heat and over-current.:
4. Have the accessory of remots signaling interface,could be remote remote control.:
Installation instructions:
1. Before installing. you must cut off the power supply. don't operate in the charged state.:
2. We suggest a fuse or automatic circuit breaker should be connected in series before the lightningproof module.:
3. In installing, Please connect with the installation diagram, as shown in diagram,+represents the anode wire,- Pepresents the cathode wire, PE represents the earthing wire, the wrong connection is unallowable. After the installtion is finished, turn on the swich of automatic circuit breaker(or fuse), to check whether the working state is normal ot not.:
4. After the installation is completed, insert the module properly, and check whether the lightningproof module works normally or not.:
5. In the period or using the lightningproof module, inspect, test and view the fault display window state regularly, when the fault display window is red or the remote-signalling terminal outputs the alarm signal, this means the lightningproof module has the fault, you shall repair or change it in time.:
6. The parallel power lightningproof module shall be installed in parallel, the wire shall be short, thick and straight, connected firmly and reliably.:
Main Technical Parameters:
Name:
Series No.:
Speci-fications:
Nominal capacity the flow In(KA 8/20s):
Maximum flow capacity lanx(KA8/20s):
Protection level(KV):
Response time(ns):
Rated coltage(VDC):
Continue to work voltage(VDC):
Leakage current 0.75U 1mA(A):
Working temperature:
(°c):
500V:
DC llghtning protection chlp:
RND1-c/40:
236mm:
20:
40:
2.2:
25:
500:
550 :

קונים כמו שהם אוהבים